JSEM KAVÁRNA

Největší sen se stal realitou. Propojili jsme to nejlepší, co je v nás,
s produkty, které vznikly z toho nejlepšího, co nám daná oblast nabízí.
V srdci českých hor.

Káva

Nabízíme čerstvě praženou jednodruhovou výběrovou kávu z různých koutů světa.
Káva, kterou u nás ochutnáte, bude vždy jiná, ale pokaždé připravená s maximálním úsilím dostat z ní to nejlepší. Objevte ve svém šálku sladkou, ovocnou chuť s tóny čokolády, oříšků nebo lesních plodů.


Od začátku spolupracujeme s pražírnou Candycane coffee, která svoji kávu praží tak, aby podtrhla její přirozeně sladkou chuť. A my jsme za to rádi. Jsme jejich velcí fandové! 

Pokud se do kávy u nás zamilujete a nedokážete si bez ní představit své další dny, nezoufejte, můžete si ji u nás koupit. Nabízíme zrnkovou kávu určenou pro filtr i espresso.

Snídaně

Říká se, že snídaně je základ dne. Na horách pořádně vyhládne a tak není nic lepšího než se u nás před vašimi sportovními výkony pořádně posilnit.
Snídaně podáváme do 12h. Můžete si vybrat slanou nebo sladkou variantu. Jen namátkou např. vaječnou omeletu z domácích vajíček, které nám dodává krkonošská farmářka Eazy - Livin, míchaná vajíčka se špekovým knedlíkem, Huevos rancheros - bohatá snídaně podávaná na pánvi. Nebo raději lívanečky či návrat do dětství s krupicovou kaší? Nic není nemožné.

Kromě kávy nabízíme sypané čaje od Tea Mountain, domácí malinovou a zázvorovou limonádu, Polabský mošt, limonádu Bohemsca a mnohem více.
Už k nám jdete? Tak pojďte!

Stálé menu

V naší kuchyni se stále učíme a rádi zkoušíme nové věci.
Mezi naše stálice patří trhané hovězí hrudí v BBQ omáčce, Pad Thai - rýžové nudle ve variantě pro masožravce i vegetariány, opečený chléb s křenovou pomazánkou a uzeným jazykem, pečená kořenová zelenina s grilovaným sýrem nebo tempehem. Vedle běžného pečiva nabízíme i bezlepkové.

Speciality dne

Každý týden rozšiřujeme stálou nabídku o polévky a jedno až dvě jídla, která většinou odráží dostupnost sezónních plodin.

Dezerty

A také rádi pečeme! Citronový, malinový nebo čokoládový cheesecake, banana bread, ovocný koláč. Často je máme i v bezlepkové podobě.

Nápoje

Uhaste žízeň plným, hořkým a osobitým pivem z rodinného pivovaru Hendrych z Vrchlabí nebo zkuste naturální vína s rukopisem vinaře z vinařství Syfany. A tím naše nabídka zdaleka nekončí. Nabízíme i ostřejší kalibr v podobě kvalitních rumů a ginů.